
Підвісне плетене крісло-гойдалка LEOBRO Boho Comfort XL 80 см Grey (LB-1110)
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: LB-1110
+380 (99) 100-74-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія LEOBRO Boho Comfort створена для тих, хто цінує максимальний затишок у поєднанні з витонченим дизайном. Це крісло-гойдалка — ідеальне рішення для релаксації після насиченого дня. Завдяки техніці макраме та приємному на дотик матеріалу, воно дарує відчуття легкості та невагомості, стаючи головним акцентом вашого інтер'єру або ландшафту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 4,4 |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Глибина в пакованні (см) | 81 |
| Діаметр колеса | 80 см |
| Довжина мотузки | 120 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 150 кг |
| Подушки | 2 шт |
| Ширина в пакованні (см) | 82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴









