
Підвісне плетене крісло-гойдалка LEOBRO Boho Deluxe XL 80 см Black (LB-1111)
1 699 ₴
- Готово до відправки
- Код: LB-1111
+380 (99) 100-74-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відкрийте для себе новий рівень комфорту з преміальною моделлю LEOBRO Boho Deluxe. Крісло LB-1111 — це поєднання розкоші, ручної роботи та виняткової міцності. Виконане в глибокому чорному кольорі, воно ідеально підходить для створення стильного акценту в інтер'єрах Loft, High-Tech або для облаштування преміальної зони відпочинку на терасі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 4,4 |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Глибина в пакованні (см) | 81 |
| Діаметр колеса | 80 см |
| Довжина мотузки | 120 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 150 кг |
| Подушки | 1 велика |
| Ширина в пакованні (см) | 82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴









