
Підвісне плетене крісло-гойдалка LEOBRO Boho XL 80 см Grey з подушкою (LB-1107)
1 399 ₴
- Готово до відправки
- Код: LB-1107
+380 (99) 100-74-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відчуйте повний релакс із підвісним кріслом LEOBRO Boho XL у стильному сірому кольорі. Модель LB-1107 постачається у комплекті з великою м’якою подушкою, що перетворює плетене крісло на справжній "хмарочос" затишку. Сірий колір є найбільш універсальним: він гармонійно вписується у скандинавський стиль, мінімалізм або хай-тек.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEOBRO |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакованні, кг | 8 |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Глибина в пакованні (см) | 81 |
| Діаметр колеса | 80 см |
| Довжина мотузки | 120 см |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Навантаження | 150 кг |
| Подушки | 1 шт |
| Ширина в пакованні (см) | 82 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴









