
Труба гофрована ø 16 мм із неіржавкої сталі ECO-FLEX
210 ₴/м
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Vi_L16
Гофрована труба з неіржавкої сталі d 16 ECO-FLEX
Виготовлена гофрована труба з високолегованої неіржавкої сталі. Може мати діаметр від 12 до 100 мм. Надійна такими характеристиками: пластичність, безпека, надійність, міцність, термостійкість, екологічність, вібростійкість і антикорозійність, багатофункціональність.
Завдяки таким якостям, продукт активно застосовується для встановлення систем гарячого та холодного водопостачання, газопостачання, опалення, підведення до радіаторів, монтажу систем (теплий/смуг), пожежогасіння, кондиціонування та вентиляції, виготовлення теплообмінників і геліосистем.
Встановлення гофрованої труби здійснюється із застосуванням спеціальних латунних фітингів, які забезпечують герметичне з'єднання окремих частин труби в єдиний трубопровід. Для їх встановлення не потрібен додатковий інструмент і навички монтажника або інжинера, такий процес досить простий і не займає багато часу.
Робочі характеристики:
Максимальний тиск 200 барів.
Максимальна температрура +150 °C.
Радіус допустимого вигину неіржавкої труби становить від 30 до 90 мм, залежно від діаметра.
Термін експлуатації необмежений.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ecoflex |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування труби | Для створення конструкцій, Для гарячого водопостачання, Для холодного водопостачання, Для систем кондиціонування, Для питної води, Для систем опалення, Для газопостачання |
| Марка стали | 304 |
| Поверхня труби | Дзеркальна |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 16.3 мм |
| Стан виробу | Нове |
| Гофрована труба | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал шланга | Неіржавка сталь |
| Тип труби | Гофрована |
| Призначення гнучкої підводки | Для пральних машин, Для змішувачів, Для котлів, Для бойлерів, Для насосів, Для биде, Для пісуарів, Для унітазів, Для газових колонок, Для газових котлів, Для газових плит, Для газових балонів, Для газових пальників, Для душових кабін |
| Основні | |
| Довжина: | 1000 см |
- Ціна: 210 ₴/м









