Топ продаж

Гофрована труба з нержавіючої сталі ø 25 мм ECO-FLEX
500 ₴/м
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Vi_L25A
+380 (99) 100-74-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гофрована труба з нержавіючоїсталі d 25 ECO-FLEX
Виробляється труба гофрована неіржавка сталь на високоточному обладнанні нового покоління, кожна лінія з виробництва труби з неіржавкої сталі має дорогі компоненти. Також труба з харчової неіржавкої сталі має масу переваг перед будь-якою іншою трубою, виготовленою з: чорного металу, пластику, міді, алюмінію тощо. Ця гофра неіржавка увібрала в себе найкращі показники, що дало можливість використовувати її більше, ніж у десяти сферах застосування, ось тільки мала частина:
• Заводи з виробництва: молока, алкоголю, дистильованої води, м'ясних виробів.
• Фабрики з виготовлення: солодощів, пива, ювелірних виробів, швейної продукції тощо.
• Монтажні роботи: обв'язування котельних, підводки до радіаторів, гарячого та холодного водопостачання, виготовлення теплообмінників, монтаж геліосистем.
• Прокладка пожежогасіння в: гіпермаркетах, офісних будівлях, заводах, фабриках, спортивних комплексах.
Оформляйте замовлення через кошик сайту або телефонуйте за зазначеними номерами, якісних вам покупок.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ecoflex |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування труби | Для створення конструкцій, Для гарячого водопостачання, Для холодного водопостачання, Для систем кондиціонування, Для питної води, Для транспортування стислого повітря, Для систем опалення, Для газопостачання |
| Марка стали | 304 |
| Поверхня труби | Дзеркальна |
| Вид труби | Безшовна |
| Зовнішній діаметр | 30.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 24.5 мм |
| Товщина стінки труби | 0.3 мм |
| Стан виробу | Нове |
| Гофрована труба | Так |
| Користувацькі характеристики | |
| Матеріал шланга | Неіржавка сталь |
| Призначення гнучкої підводки | Для пральних машин, Для змішувачів, Для котлів, Для бойлерів, Для насосів, Для посудомийних машин, Для биде, Для пісуарів, Для унітазів, Для газових колонок, Для газових котлів, Для газових плит, Для газових балонів, Для газових пальників, Для душових кабін |
| Основні | |
| Довжина: | 1000 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴/м









