
Комод в спальню ВМК (БРВ) Крістіна KOM4S Білий + Білий глянець (GRB-1491)
5 720 ₴
- В наявності
- Код: 00000058291
+380 (99) 100-74-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод в спальню ВМК (БРВ) Крістіна KOM4S Білий/Білий глянець Пропонуємо вашій увазі комод Крістіна KOM4S від відомого українського виробника ВМК (БРВ). Ця модель чудово втілить принципи сучасного стилю у Вашому інтер'єрі завдяки своєму стильному дизайну і білому глянцевому кольору. Комод має розміри: довжина 105 см, глибина 40 см і висота 92 см. Просторі чотири висувних ящика забезпечать максимальну функціональність і зручність використання, де можна зберігати багато речей в порядку і завжди під рукою. Корпус і фасад комода виготовлені з якісного матеріалу - ДСП, МДФ, обкладеного ПВХ-плівкою, що забезпечує його міцність і довговічність. А завдяки роликовому типу фурнітури, користуватися комодом буде ще простіше і приємніше. Характеристики: Висота: 92 см; Глибина: 40 см; Довжина: 105 см.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Тип | Комод |
| Висота | 92 см мм |
| Глибина | 40 см |
| Довжина: | 105 см см |
| Колекція | Крістіна |
| Кількість висувних шухляд | 4 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал фасаду | ДСП, МДФ, ПВХ-плівка |
| Стиль | Сучасний |
| Тип фурнітури | Ролик |
| Колір | Білий/білий глянець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 720 ₴






