
Комод в спальню ВМК (БРВ) Кентукі KOM4S Білий альпійський (GRB-1499)
8 270 ₴
- В наявності
- Код: 00000058283
+380 (99) 100-74-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод в спальню ВМК (БРВ) Кентукі KOM4S Білий альпійський Комод Кентуки KOM4S - чудове рішення для тих, хто цінує простоту і функціональність. Виготовлений в Україні на відомій фабриці ВМК (БРВ), цей комод належить до колекції Кентуки і виконаний в свіжому і стильному кольорі - білий альпійський. Комод має чотири просторі висувні ящики, які забезпечують достатньо місця для зберігання різних речей. Завдяки телескопічним направляючим повного висування, ящики легко і плавно відкриваються і закриваються. Розміри комода вражають своєю універсальністю: довжина - 94 см, глибина - 44 см і висота - 90 см. Це робить його вмістким і при цьому компактним, тому він ідеально підійде для будь-якого простору, будь то спальня, вітальня або передпокій. Матеріалом для корпусу комода послужила міцна і надійна ЛДСП, а фасади виготовлені з якісного МДФ, що робить його довговічним і стійким до щоденного використання. Характеристики: Висота: 90 см; Глибина: 44 см; Довжина: 9 см.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Тип | Комод |
| Висота | 90 см мм |
| Глибина | 44 см |
| Довжина: | 94 см см |
| Колекція | Кентукі |
| Кількість висувних шухляд | 4 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал фасаду | ЛДСП/МДФ |
| Стиль | Сучасний |
| Тип фурнітури | Телескопічні направляючі повного висуву |
| Колір | Білий альпійський |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 270 ₴


