
Комод в спальню ВМК (БРВ) Крістіна KOM1D1SP Білий + Білий глянець (GRB-1504)
2 670 ₴
- В наявності
- Код: 00000058289
+380 (99) 100-74-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод в спальню ВМК (БРВ) Крістіна KOM1D1SP Білий/Білий глянець Комод Крістіна KOM1D1SP - стильне і функціональне рішення для сучасного інтер'єру. Виконаний у білому кольорі з відтінком білого глянцю, він легко впишеться в будь-який дизайн приміщення. Комод має компактні розміри: його довжина складає 49 см, глибина - 40 см, а висота - 77 см, що дозволяє розмістити його навіть у невеликих приміщеннях. Комод має одну висувну шухляду, що дозволяє полегшити зберігання дрібних речей і предметів особистого користування, а також одну дверку, за якою зручно зберігати більші предмети. Фурнітура роликового типу і фірмові петлі забезпечують плавне і безшумне відкривання і закривання шухляди і дверки. Матеріалом для корпусу і фасаду комода послужили якісні і надійні ДСП, МДФ і ПВХ-плівка. Характеристики: Висота: 77 см; Глибина: 40 см; Довжина: 49 см.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Тип | Комод |
| Висота | 77 см мм |
| Глибина | 40 см |
| Довжина: | 49 см см |
| Колекція | Крістіна |
| Кількість висувних шухляд | 1 |
| Кількість дверей | 1 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал фасаду | ДСП, МДФ, ПВХ-плівка |
| Стиль | Сучасний |
| Тип фурнітури | Ролик, фірмові петлі |
| Колір | Білий/білий глянець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴



