
Комод в спальню ВМК (БРВ) Орегон KOM3S Сосна арізонська + Дуб больцано (GRB-1509)
7 310 ₴
- В наявності
- Код: 00000058286
+380 (99) 100-74-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод в спальню ВМК (БРВ) Орегон KOM3S Сосна арізонська/Дуб больцано Комод Орегон KOM3S в стильному поєднанні кольорів Сосна аризонська/дуб больцано від українського виробника ВМК (БРВ) - чудове рішення для сучасного інтер'єру. Виріб має практичні розміри: довжиною 90 см, глибиною 40 см та висотою 87 см, що дозволить вам розмістити все необхідне, а також розмістити на верхній поверхні комоду улюблені аксесуари, фотографії або вази. Комод оснащений трьома просторими висувними шухлядами, що забезпечують зручне зберігання речей. Завдяки якісним матеріалам корпусу та фасаду (ДСП/МДФ) комод довго прослужит , зберігаючи первісний вигляд. Характеристики: Висота: 87 см; Глибина: 40 см; Довжина: 90 см.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Тип | Комод |
| Висота | 87 см мм |
| Глибина | 40 см |
| Довжина: | 90 см см |
| Колекція | Орегон |
| Кількість висувних шухляд | 3 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал фасаду | ДСП/МДФ |
| Стиль | Сучасний |
| Колір | Сосна арізонська/дуб больцано |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 310 ₴
