
Комод в спальню ВМК (БРВ) Порто KOM4S Джанні + Сосна ларіко (GRB-1511)
3 730 ₴
- В наявності
- Код: 00000058288
+380 (99) 100-74-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод в спальню ВМК (БРВ) Порто KOM4S Джанні/Сосна ларіко Ознайомтеся з привабливою пропозицією - комод Порто KOM4S, пофарбований в унікальний колір Джанні/сосна ларико. Виготовлений в Україні на фабриці ВМК (БРВ). Чарівний елемент меблів відрізняється високою якістю, завдяки використанню матеріалу корпусу і фасаду з ЛДСП. Габаритами даної моделі є: довжина 89 см, глибина 40 см і висота 94 см, що робить його містким і функціональним. Цей комод порадує вас наявністю чотирьох висувних ящиків, встановлених на роликову фурнітуру з фірмовими петлями, що гарантує легкість і плавність руху. Характеристики: Висота: 94 см; Глибина: 40 см; Довжина: 89 см.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Тип | Комод |
| Висота | 94 см мм |
| Глибина | 40 см |
| Довжина: | 89 см см |
| Колекція | Порто |
| Кількість висувних шухляд | 4 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал фасаду | ЛДСП |
| Стиль | Сучасний |
| Тип фурнітури | Ролик, фірмові петлі |
| Колір | Джанні/сосна ларіко |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 730 ₴







