
Комод в передпокій ВМК (БРВ) Індіана JKOM1K/60 Дуб шутер (GRB-1571)
2 300 ₴
- В наявності
- Код: 00000058275
+380 (99) 100-74-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод в передпокій ВМК (БРВ) Індіана JKOM1K/60 Дуб шутер Елегантний комод Індіана JKOM1K/60 представлений у класичному кольорі дуб шутер, який доповнить інтер'єр будь-якого сучасного приміщення. Цей продукт зроблений на території України, його корпус і фасад виготовлені з якісного ДСП і МДФ, що забезпечує довгий термін служби меблів. Стильне і функціональне рішення для вашого дому! Комод Індіана JKOM1K/60 має універсальні розміри - його довжина становить 60 см, глибина - 40 см, а висота - 47 см. Наявність однієї дверки дозволяє розподілити простір для зберігання найбільш раціонально. При цьому, завдяки фірмовим петлям, використання комода буде максимально комфортним і зручним. Продукт належить до колекції Індіана, яка відрізняється сучасним стилем і високою якістю виготовлення. Характеристики: Висота: 47 см; Глибина: 40 см; Довжина: 60 см.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Тип | Комод |
| Висота | 47 см мм |
| Глибина | 40 см |
| Довжина: | 60 см см |
| Колекція | Індіана |
| Кількість дверей | 1 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал фасаду | ДСП/МДФ |
| Стиль | Сучасний |
| Тип фурнітури | Фірмові петлі |
| Колір | Дуб шутер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴








