
Комод в спальню ВМК (БРВ) Індіана JKOM1K/60 Сосна арізонська (GRB-1572)
2 300 ₴
- В наявності
- Код: 00000058276
+380 (99) 100-74-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод в спальню ВМК (БРВ) Індіана JKOM1K/60 Сосна арізонська Презентуємо Вашій увазі стильний та функціональний комод "Індіана" JKOM1K/60. Цей комод стане ідеальним рішенням для тих, хто цінує якість, зручність та стильний дизайн. Комод виконаний з високоякісних матеріалів: корпус виробу виконаний з міцного ДСП, а фасад з МДФ. Завдяки цьому комод має високу міцність та довговічність. Довжина комода становить 60 см, а глибина та висота - 40 та 47 см відповідно. Такі розміри дозволять вам розмістити цю модель майже в будь-якому приміщенні. Одна дверка комода обладнана фірмовими петлями, що забезпечує плавне та безшумне відкривання та закривання. Колір комода - сосна аризонська, що надає виробу нотки натуральності та затишку. Характеристики: Висота: 47 см; Глибина: 40 см; Довжина: 60 см.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Тип | Комод |
| Висота | 47 см мм |
| Глибина | 40 см |
| Довжина: | 60 см см |
| Колекція | Індіана |
| Кількість дверей | 1 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал фасаду | ДСП/МДФ |
| Стиль | Сучасний |
| Тип фурнітури | Фірмові петлі |
| Колір | Сосна арізонська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴








