
Комод в спальню ВМК (БРВ) Індіана JKOM2D4S/130 Сосна арізонська (GRB-1574)
7 720 ₴
- В наявності
- Код: 00000058278
+380 (99) 100-74-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод в спальню ВМК (БРВ) Індіана JKOM2D4S/130 Сосна арізонська Неймовірно просторний і стильний Комод Індіана JKOM2D4S/130 в кольорі сосна арізонська допоможе оптимізувати простір будь-якого дому. Тонований у теплих дерев'яних відтінках, він втілює естетику неповторного сучасного стилю. Виробник цього виробу - відома на ринку компанія ВМК (БРВ) Україна. Комод виконаний у форматі 130х49х87 см. Такі розміри дозволяють вмістити разом з чотирма просторими висувними шухлядами також двоє вмістких дверей. Така кількість сховищ дозволяє легко і комфортно розмістити всі необхідні речі. Матеріал корпусу і фасадів комода - надійні і довговічні ДСП/МДФ. Такий вибір матеріалів забезпечує продукту високу стійкість до пошкоджень, дозволяючи радувати вас своїм зовнішнім виглядом протягом тривалого часу. Тип використовуваної фурнітури - ролик і фірмові петлі, що гарантують плавність і легкість відкривання/закривання шухляд і дверей. Характеристики: Висота: 87 см; Глибина: 49 см; Довжина: 130 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Комод |
| Висота | 87 см мм |
| Глибина | 49 см |
| Довжина: | 130 см см |
| Колекція | Індіана |
| Кількість висувних шухляд | 4 |
| Кількість дверей | 2 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал фасаду | ДСП/МДФ |
| Стиль | Сучасний |
| Тип фурнітури | Ролик, фірмові петлі |
| Колір | Сосна арізонська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 720 ₴









