
Комод в спальню ВМК (БРВ) Індіана JKOM4S/80 Дуб шутер (GRB-1577)
5 910 ₴
- В наявності
- Код: 00000058281
+380 (99) 100-74-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод в спальню ВМК (БРВ) Індіана JKOM4S/80 Дуб шутер Комод Індіана JKOM4S/80 представлений у сучасному стилі та виконаний у нейтральному відтінку дуба шутера. Виріб є універсальним елементом меблів, який підійде як для вітальні, так і для спальні чи дитячої кімнати. При виготовленні корпусу та фасаду використовувалися такі матеріали як ДСП і МДФ, що гарантує надійність та довговічність використання. Комод має довжину 80 см, глибину 40 см та висоту 87 см. Це дозволяє розміщувати на його поверхні декоративні елементи або зручно використовувати як тимчасове зберігання. 4 висувних ящика забезпечують достатньо великий об'єм для зберігання різних предметів. Додатковою особливістю є використання роликової фурнітури, що забезпечує плавність та легкість висування ящиків. Характеристики: Висота: 87 см; Глибина: 40 см; Довжина: 80 см.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Тип | Комод |
| Висота | 87 см мм |
| Глибина | 40 см |
| Довжина: | 80 см см |
| Колекція | Індіана |
| Кількість висувних шухляд | 4 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал фасаду | ДСП/МДФ |
| Стиль | Сучасний |
| Тип фурнітури | Ролик |
| Колір | Дуб шутер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 910 ₴









