
Комод в спальню ВМК (БРВ) Герман KOM1D1S (телескопи) Дуб стерлінг (GRB-1685)
4 080 ₴
- В наявності
- Код: 00000058271
+380 (99) 100-74-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод в спальню ВМК (БРВ) Герман KOM1D1S (телескопи) Дуб стерлінг Зустрічайте Комод Герман KOM1D1S від бренду ВМК (БРВ) Україна, виконаний в класичному стилі. Виготовлений з любов'ю та ретельністю в Україні, цей комод містить у собі всі риси вишуканого смаку та якості. Основний колір - дуб стерлінг, що надає комоду вишуканості та елегантності. Його компактні розміри (60 см в довжину, 39 см в глибину та 94 см в висоту) дозволять вам встановити комод майже в будь-якому куточку вашого дому. Комод Герман KOM1D1S складається з одного висувного ящика та однієї дверки. Телескопічні направляючі повного висування забезпечать плавне та легке відкриття та закриття ящиків, не порушуючи при цьому вашого комфорту. Матеріал корпусу/фасаду виконаний з якісного ДСП/МДФ, що є гарантом довговічності та надійності цього меблів. Характеристики: Висота: 94 см; Глибина: 39 см; Довжина: 60 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Комод |
| Висота | 94 см мм |
| Глибина | 39 см |
| Довжина: | 60 см см |
| Колекція | Герман |
| Кількість висувних шухляд | 1 |
| Кількість дверей | 1 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал фасаду | ДСП/МДФ |
| Стиль | Класичний |
| Тип фурнітури | Телескопічні направляючі повного висуву |
| Колір | Дуб стірлінг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 080 ₴

