
Комод в спальню Гербор Клео 3s (телескопи) Білий (GRB-1126)
9 370 ₴
- В наявності
- Код: 00000057642
+380 (99) 100-74-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод в спальню Гербор Клео 3s (телескопи) Білий Презентуємо Вашій увазі лаконічний та елегантний комод "Клео 3s" від українського виробника Gerbor. Відмінною особливістю моделі є строгий сучасний стиль, що надає особливий шик та вишуканість інтер'єру. Характеристики: Довжина: 103 см; Глубина: 45 см; Висота: 89 см. Такі габарити дозволяють йому гармонійно вписатися в різні конфігурації простору. Комод обладнаний трема просторими висувними ящиками, що робить його максимально функціональним для зберігання різних речей. Меблі відрізняються високою якістю, що підтверджено матеріалами виготовлення: корпус виконаний з міцного ДСП, фасад - з високоякісного МДФ. Завдяки білому кольору, комод "Клео 3s" допоможе створити атмосферу легкості та простору в будь-якому приміщенні. Однією з важливих переваг є телескопічний тип фурнітури, що забезпечує повне висування ящиків. Це гарантує зручність та комфорт використання на довгі роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Комод |
| Висота | 89 см мм |
| Глибина | 45 см |
| Довжина: | 103 см см |
| Колекція | Клео |
| Кількість висувних шухляд | 3 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал фасаду | ДСП/МДФ |
| Стиль | Сучасний |
| Тип фурнітури | Телескопічні направляючі повного висуву |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 370 ₴


