
Комод в спальню Гербор Непо KOM4S Дуб сонома + Німфея альба (GRB-1142)
3 160 ₴
- В наявності
- Код: 00000057651
+380 (99) 100-74-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод в спальню Гербор Непо KOM4S Дуб сонома/Німфея альба Зручний і стильний комод Непо KOM4S від українського виробника Гербор допоможе вам ефектно використовувати простір будь-якої кімнати та організувати зберігання багатьох речей. Модель виконана в дубі сонома з елементами німфеї Альба, що дозволяє їй легко вписуватися в інтер'єри різних стилів. Комод має чотири просторі висувні шухляди, що робить його невід'ємною частиною організації вашого простору. Матеріалом для корпусу комода послужив високоякісний ДСП, що забезпечує довговічність і надійність виробу. Фурнітура - ролик, фірмові петлі - прекрасно доповнюють загальний дизайн і стилістику даного комода. Характеристики: Довжина: 80 см; Глубина: 34 см; Висота: 84 см. Такі габарити робить його ідеальним рішенням для майже будь-якої кімнати. Візуально легкий і в той же час функціональний комод Непо KOM4S від Гербор - це чудове рішення для тих, хто цінує комфорт, практичність і якість.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Тип | Комод |
| Висота | 84 см мм |
| Глибина | 34 см |
| Довжина: | 80 см см |
| Колекція | Непо |
| Кількість висувних шухляд | 4 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал фасаду | ДСП |
| Стиль | Сучасний |
| Тип фурнітури | Ролик, фірмові петлі |
| Колір | Дуб сонома/німфеа альба |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 160 ₴

