
Садовий батут 183 см FunFit із зовнішньою захисною сіткою, вуличний батут для дітей (Польща)
4 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 840
+380 (99) 100-74-72
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Садовий батут 183 см FunFit із зовнішньою захисною сіткою, вуличний батут для дітей (Польща)
Батут — це не лише чудова розвага, а й товар, який підкорить серця всієї родини на довгі роки. Під цим гаслом ховається не лише можливість виконувати стрибки з високим відскоком, а насамперед бренд FUNFIT, який гарантує найвищу якість, міцність конструкції та забезпечує всі стандарти безпеки, підтверджені сертифікатом. Батут позитивно впливає на фізичну форму та поставу й не має вікових обмежень.

Купуючи батут бренду FUNFIT, ви отримуєте:
- Стрибкове полотно, виготовлене у США — одне з найкращих на ринку. Виготовлене з міцного плетіння зі спеціальних матеріалів, стійке до вологи, ультрафіолетового випромінювання та, найголовніше, до розтягування. Завдяки цьому полотно завжди залишається добре натягнутим і відповідає найвищим стандартам.
- Міцні пружини. Правильно загартовані та оцинковані. Стійкі до навантажень, забезпечують оптимальний відскок і комфорт під час стрибків.
- Багатошарове покриття для пружин. Пружини закриті дуже міцним матеріалом із шаром піни, який захищає від погодних умов і забезпечує безпеку користувачів.
- Висока захисна сітка з подвійною системою закриття. Сітка дуже міцна, захищає користувачів від випадіння. Стійка до погодних умов, деформацій та стирання.
- Ніжки, що забезпечують міцність і стабільність конструкції. Оцинковані, подвійні, широкі ніжки у формі літери U.
- 🎁 Подарунок до кожного батута. Книга «Ігри на батуті» та план тренувань із детальним описом технік стрибків.

Переваги зовнішньої сітки:
- більше простору для стрибків
- підвищений рівень безпеки
- сітка кріпиться ззовні конструкції
- стійкість до зносу, деформацій та погодних умов
- стійки додатково захищені м’якою піною

Користь для здоров’я
Заняття на батуті — це ефективний і веселий спосіб:
- покращити фізичну форму
- зміцнити серцево-судинну систему
- спалювати калорії
- розвинути витривалість
- покращити роботу легень
- зняти стрес
Ідеально підходить для дітей як спосіб вивільнення енергії та активного розвитку.

Технічні характеристики:
- Діаметр: 183 см
- Висота рами: 52 см
- Висота сітки: 160 см
- Кількість пружин: 36 шт
- Кількість ніжок: 3 подвійні
- Кількість стійок сітки: 6
- Матеріал мата: матеріал PP, стійкий до UV-випромінювання та вологи
- Захисна накладка: є
- Максимальне навантаження: 90 кг
- Драбина: немає
Упаковка:
- Кількість коробок: 1 шт
- Розміри: 100 × 45 × 22 см
- Вага нетто: 22 кг
- Вага брутто: 25 кг

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FunFit |
| Країна виробник | Польща |
| Висота рами батута | 52 см |
| Діаметр батута | 183 см |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Максимальне навантаження | 90 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Тип | Батут |
| Колір | Синій |
| Стрибкова поверхня | |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 199 ₴









